RAHVUSVAHELINE KOLIMISTEENUS

Tegeleme kolimistega Skandinaavia maade piires!

Oleme suure kogemustepagasiga kolimisfirma ennekõike Skandinaaviamaade raames (EE-FI-SE-DK-NO)

Edukas rahvusvaheline kolimine sõltub paljudest asjaoludest: ennekõike õigest pakkematerjali valikust, kindlustusest ja selle liigist, transpordivahendist ja -liigist (maismaa, maismaa-mere, maismaa-õhu transport)

 

Rahvusvahelise kolimisteenuse puhul kasutame me kõige optimaalsemaid lahendusi ja vahendeid. Üldjuhul pakime teie kolitavad esemed ise sisse ja hiljem ka lahti, ajame teie eest korda tolliformaalsused ja suhtleme piiripunktis.

   Enne kolimisteenuse osutamist tuleme teie juurde, koostame hinnapakkumise, toome kohale pakkematerjalid ja vahendid juhuks, kui soovite oma esemeid ise pakkida.

   Tuleme kokkulepitud ajal ja kanname Teie asjad veovahendile või meie pakutavasse laohotelli hoiule. Kõik vajalik pakitakse ja seatakse transpordiks valmis ning laetakse veokile, samas koostame täpse nimekirja kolitavatest esemetest.

   Meie teenus sisaldab ka hilisemat lahtipakkimist ja pakkematerjali koristust juba teie uuel välisaadressil.

   Lisateenusena pakume kolimisjärgset puhastusteenust.

   Väliskolimise hind sõltub paljudest asjaoludest, sh. vahemaast, kolitavatest esemetest ja nende kogusest, pakkematerjali valikust kindlustusest ja selle liigist, transpordivahendist (maismaa, maismaa-mere, maismaa-õhu transport).

Soovid kvaliteetset ja usaldusväärset kolimisteenust?