JÄRELMAKS

Kolimine kohe, maksmine hiljem

SOOVID KOLIDA, KUID RESSURSID PUUDUVAD?

Siis on Move On järelmaks koostöös Inbank-iga just sulle!

Move On soovib alati oma klientidele parimat ning pakub Teile alati rohkem kui oskate oodata! Selles tõestuseks on ka see, et nüüdsest saate kolimiseteenuse eest tasuda ka osamaksetega. Kui ühekordne makse tundub liiast, siis saame kulu maksta mõistlikult osadeks. Meie järelmaksu tingimused on allpool välja toodud.

NÕUDMISED KLIENDILEJÄRELMAKSU TINGIMUSED
Kliendi vanus 21 – 71 eluaastatKauba maksumus 100-2000 eurot.
Sissetuleks alates 240 eurost (palk, pension, vanemahüvitis)
Intressimäär 15,9 % aastas, arvestatuna ostusummalt.
Eesti Vabariigi kodakondsus või kehtiv elamisluba järelmaksulepingu lõppemiseni.
Lepingutasu on 7.00€.
Arvelduskonto olemasolu ühes järgmistest pankadest (e-arve saatmiseks): Swedbank, SEB pank, Danske Bank, Nordea pank, Eesti Krediidipank, LHV pank.
Haldustasu 0,90€ kuus.
Tagasimakse periood 4-48 kuud.
Sissemakse alates 0€.
Igakuiste osamaksete tasumise tähtpäev 12. kuupäev.
Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Move On OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 300€. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 56,99% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 300€, sissemakse 0€, igakuiste osamaksete arv 4, fikseeritud intressimäär aastas 15,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 7€, igakuine haldustasu 0,9€ kuus, igakuine osamakse 81€. Eelpool toodud tingimusi arvesse võttes on kogusumma lepinguperioodi lõpuks 324 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS.