Kolimise planeerimise ajakava

Kolimise planeerimise ajakava

Kolimise planeerimine

Planera flyttenKolimise planeerimine on A ja O selleks, et kõik läheks sujuvalt nii Teil kui kolimisfirmal. Oleme kirja pannud mõned asjad, millele te võiksite oma tähelepanu pöörata.

30 päeva enne kolimist

Telli teenust mõnest tõsiseltvõetavast kolimisfirmast, pea meeles, et nädala- ja kuulõpud võivad olla varakult juba ette broneeritud! Vajadusel telli ära kolimiskastid ja lepi kokku nende kohale toimetamise aeg! Hea valem arvutamiseks on 1 kast 1m2 kohta! Pigem telli pisut rohkem kui vähem! Ülejäävad kastid võtab kolimisfirma lahkelt tagasi! Move On OÜ soovitab kasutada spetsiaalseid kolimiskaste; need on tugevad, õige mõõduga, käeavadega ja neid on ka kolimisautosse hea paigutada ilma ruumikadudeta! Tellida saab ka pakkepaberit nõudele, mullikilet ja pakkekilet!

14 päeva enne kolimist

Kui sa veel pole kolimiskaste hankinud, siis nüüd võiksid seda teha! Kaste saab ka ehituspoodisest aga need on tavaliselt vaatamata pisut soodsamale hinnale ka õhemast materjalist!  Kui kastid on eelnevalt tellitud või teed seda alles nüüd, siis oleks hea need ka kohale tellida! Tasapisi võib nüüd hakata juba pakkima (suvel talveriideid ja vastupidi)

 

7 päeva enne kolimist

Suhtle oma interneti ja telefoniteenuse pakkujaga, lase sisse viia aadressi muudatus

6 päeva enne kolimist

Käi korra läbi ja sorteeri oma esemed keldris, garaažis ja pööningul. Paki nii palju kui võimalik kolimiskastidesse!

5 päeva enne kolimist

Kogu kokku väärtasjad nagu võtmed, dokumendid jne. ning paki need mõnda väiksemasse kotti! Need esemed võta kolimispäeval endaga kaasa!

4 päeva enne kolimist

Informeeri oma tuttavaid ja sugulasi eelseisvast kolimisest! Saada neile näiteks e-kiri või vanaemale postkaart! Uskuge meid, see rahustab teid!

3 päeva enne kolimist

Paki ära riided, raamatud jne mida sa järgmistel päevadel ei vaja

Paki pool kolimiskasti raamatuid ja kasti teine pool täida kergemate esemetega, nagu padjad, tekid!
Kui kasutad raamatukaste siis need võid täita täielikult
Mitte kasutusel olevad madratsid rulli kokku ja seo kinni või kileta! Ka muud pikad esemed nagu suusad ja riidepuud võid kokku siduda

 

2 päeva enne kolimist

Paki nõud. Puhasta kapid ja võta maha kardinad!

1 päev enne kolimist

Rulli kokku vaibad. Kogu kokku kõik vana eluaseme võtmed ja hoolitse selle eest, et uue korteri võti oleks kindlas kohas.

Kolimispäeval

Kogu kokku kõik need esemed, mida vajad juba täna: hambaharjad, voodiriided jne. Paki need kokku ühte kasti ja võta võimalusel kaasa oma autosse. Vastasel juhul võib see kolimisfirmal minna kõige kaugemasse nurka või kõige aluseks kastiks! Alternatiiv on see kast markeerida kirjaga TÄHTIS ja paluda ,et kolimisfirma paneks selle kõige viimasena peale ja laeks esimesena maha!

Nii saad ühe meeldiva kolimiskogemuse osaliseks

Pane valmis uue eluaseme võtmed, vaata kas leiad kolimiautole koha kohe ukse lähedal. Tervita kolimispersonali ja unusta igasugune kolimis-stress! Usalda meid, me teeme seda tööd iga päev! Kui tekib küsimusi, siis küsi!  Kui sul on valmis mõeldud oma plaan kuidas asju teha siis soovitame siiski usaldada kolimismeeskonda, meie kogemused täiendavad ehk sinu plaane ja kokkuvõttes aitab see kõik kaasa kiiremale tööle! Kui leidub aega, siis võtke koos meeskonnaga üks 5 minutine paus ja vestelge. See rahustab teid ja teie meeldiv ja lugupidav suhtumine tähendab meile, kolijatele, väga palju!