PAKKIMINE

Pakime kõik esemed kindlalt ja turvaliselt!

Et kolitav vara säilitaks oma esialgse ilu, vormi ja välimuse ning teisaldamine oleks mugav ja kiire, eeldab see korralikku pakkimist.
Mööbli ja kodutehnika pakkimine on oluline eeldus selle säilimiseks. Kasutame selleks lainepappi, käsipakkekilet ja mullikilet, kui olukord seda nõuab. Kolitavatele maalidele tuleb tihti suisa kaitsev ümbris teha, näiteks väga tugevast lainepapist või puitlaast plaadist.

 

Kui soovite oma isiklike esemete meiepoolset pakkimist (näiteks kööginõud, suveniirid, tekid-padjad, raamatukogu, dokumendid jne.), siis lepime Teiega kokku sobiva aja, millal tulla pakkima. Teenus sisaldab vajadusel ka hilisemat lahtipakkimist.
Pakkematerjalidena kasutame põhiliselt 5-kihilisi lainepapist universaalkaste ja 3-kihilisi raamatukaste. Nõude ja õrnade esemete pakkimisel lisame vajalikud pehmendused põrutuste ja purustuste vältimiseks ning pakime pakkepaberisse. Lisaks on olemas erinevad kastid riietele, sh. rippuvatele riietele.

 

Kui soovite oma asju ise pakkida, siis toome teile sobival ajal kastid ja muu vajaliku kohale, kuid sellisel juhul ei võta me vastutust pakitud asjade purunemiskaitse eest.

   Kui Te vajate abi pakkimisel ja esemete pakendamisel, siis meie kolijad-pakkijad aitavad Teid meeleldi

   Pakkimisteenuse hind 2 pakkija puhul on 30,00 €/h

   Lisandub pakkematerjali kulu (kastid, teibid, pehmendused jne)

   Hinnale lisandub käibemaks 20%